Ostatni wolny
segment w inwestycji Ville Miejskie

Sei-group-inwestycje-wilanow-biedronki

Ville Miejskie w Starym Wilanowie

Inwestycja rodzinna premium

Wilanów
ul. Biedronki 117

Data oddania
IV kw. 2020

Status
W SPRZEDAŻY

Ville Miejskie w Starym Wilanowie
Segmenty klasy premium

Nowoczesna architektura
w doskonałej lokalizacji

Ville Miejskie w Starym Wilanowie zlokalizowane są w najbardziej prestiżowej części dzielnicy przy ul. Biedronki 117. Nowoczesna bryła inwestycji wpisuje się doskonale w zabudowę domów jednorodzinnych i rezydencji.

3 segmenty
z nowoczesnymi rozwiązaniami

Projektowane z największą dbałością o detale Ville Miejskie zachowują najważniejsze cechy nieruchomości segmentu premium. 3 nowoczesne segmenty ze wspólnym garażem podziemnym, pneumatycznymi windami oraz ciekawą architekturą elewacji.

OSTATNI WOLNY SEGMENT

Lokalizacja

W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura miejska, sklepy , przedszkola, szkoły w tym międzynarodowe (Willy-Brandt School, The Britisch School, International American School, International European School), do kompleksu parkowego usytuowanego przy Pałacu w Wilanowie 1,5 km, Centrum Handlowego Sadyba Best Mall 2 km.

Przestrzeń,
która daje wiele możliwości

Powierzchnia mieszkalna segmentów od 242m² do 265m²
Bardzo funkcjonalny rozkład i współczesna architektura, zaprojektowane z duża dbałością o jakość i klasę materiałów użytych do budowy. Wysokość pomieszczeń na parterze 3,2m a na piętrze 2,80m. Duże panoramiczne okna w systemie przesuwnym HS – na parterze o wysokości 2,80m i szerokości do 3,50m! Na kondygnacji poddasza piękne okna fasadowe przechodzące w okna połaciowe – czyli przeszklenia pionowe przechodzące w przeszklenia połaci dachu! Winda hydrauliczna z poziomu garażu na parter w każdym segmencie. Segmenty posiadają cechy domu energooszczędnego.

Przestronny garaż podziemny o powierzchni blisko 240m² na 6 samochodów wraz z przestronnymi pomieszczeniami gospodarczymi dedykowanymi dla każdego segmentu, bezpośrednio skomunikowanymi z poszczególnymi segmentami.

20

lat na rynku
deweloperskim

35

apartamentów o powierzchni
od 120 do 340m2

30

domów i rezydencji
o powierzchni od 240 do 730 m2

SEI Group
Lokalny Deweloper

Jesteśmy dumni, że od 1999 roku możemy inwestować na rynku lokalnym i budować nieruchomości z segmentu premium.

Współpracuj
z nami

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z SEI Group, zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailowo oraz w naszym biurze w Wilanowie.