Grupa SEI świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie:

Atutem firm wchodzących w skład Grupy SEI jest doświadczony zespół ludzi, posiadający profesjonalne przygotowanie zawodowe w zakresie projektowania architektonicznego i urbanistycznego, realizacji i nadzoru procesu inwestycyjnego, zarządzania nieruchomościami, jak również w zakresie szeroko pojętych usług finansowych.

Wcześniejsza praca zawodowa na czołowych stanowiskach kierowniczych w biurach projektowych, firmach deweloperskich, a także urzędach państwowych i międzynarodowych instytucjach finansowych oraz indywidualne osiągnięcia autorskie – gwarantują ciekawe pomysły i rozwiązania, pełne zaangażowanie oraz wysoką jakość oferowanych usług.

SEI Group korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych w budownictwie, śmiałych rozwiązań architektonicznych oraz wyspecjalizowanych narzędzi komputerowych wspomagających proces projektowania, zarządzania inwestycjami oraz tworzenia analiz ekonomiczno-finansowych. Dzięki temu potrafi sprostać wciąż wzrastającym wymaganiom rynku i klientów, jak również konkurencji.

20

lat na rynku
deweloperskim

35

apartamentów o powierzchni
od 120 do 340m2

30

domów i rezydencji
o powierzchni od 240 do 730 m2

SEI Group
Lokalny Deweloper

Jesteśmy dumni, że od 1999 roku możemy inwestować na rynku lokalnym i budować nieruchomości z segmentu premium.

Współpracuj
z nami

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z SEI Group, zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailowo oraz w naszym biurze w Wilanowie.