Apartamenty
Rotmistrzowska

Kompleks apartamentowy

Wilanów
ul. Rotmistrzowska 24

Data oddania
IV kwartał 2013

Status
SPRZEDANY

Apartamenty Rotmistrzowska
6 luksusowych apartamentów

Apartamenty
Rotmistrzowska

„Apartamenty Rotmistrzowska” położona jest w cichej i spokojnej części Wilanowa Starego – róg ul. Rotmistrzowskiej i Kosiarzy – prestiżowej, jak również łatwo dostępnej pod względem komunikacyjnym z centrum Warszawy. Lokalizacja ta cieszy komfortem bliskiego sąsiedztwa uroczego Pałacu i Parku Wilanowskiego – ca 10 minut spacerkiem, który będzie widoczny z przestronnych tarasów na górnych kondygnacjach, jak również Rezerwatu Morysin oraz Klubu Golfowego. Okolica zdominowana jest typem niskiej zabudowy jednorodzinnej i willowej.

„Apartamenty Rotmistrzowska” swym reprezentacyjnym charakterem nawiązują stylistycznie do klasycznej wilanowskiej zabudowy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom architektonicznym, użytym materiałom i przyjętej technologii wykonania, w pełnym stopniu uwzględniającym charakter miejsca jako eksponowane w krajobrazie Dzielnicy, w sposób maksymalny wykorzysta walory tej części Wilanowa. Będzie wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscem zamieszkania i wypoczynku dla rodziny.

Kameralny
Luksus

To kameralny i luksusowy zespół mieszkaniowy z 6-cioma apartamentami (od ca 151 m² do ca 202 m², po dwa apartamenty na kondygnacji, razem ca 1065 m² powierzchni mieszkalnej). Każdy apartament posiada 2 miejsca postojowe w komfortowym garażu podziemnym oraz pomieszczenie gospodarcze, również zlokalizowane w kondygnacji podziemnej. Do każdego apartamentu przynależeć będzie również taras ca 38 m², wykończony w egzotycznej desce kompozytowej. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają ogrody, odpowiednio apartament A1 – ogród ca 347 m² i apartament B1 ogród ca118 m². Poszczególne kondygnacje obsługiwane będą przez nowoczesną windę firmy Kone, obsługującą wszystkie kondygnacje, począwszy od poziomu garaży. Na parterze zaprojektowano przestronny hall wejściowy ca 30 m², wykończony w kamieniu, tak jak i obie klatki schodowe. Całe założenie zlokalizowano na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1238 m2.

Układ
Apartamentów

Na parterze zaprojektowano dwa apartamenty: A1 o powierzchni ca 178 m² oraz B1 o powierzchni ca 165 m². Na pierwszym piętrze odpowiednio dwa apartamenty: A2 o powierzchni ca 202 m² oraz B2 o powierzchni ca 182 m². Natomiast na trzeciej kondygnacji zlokalizowano dwa apartamenty o charakterze mansardowym: A3 o powierzchni ca 185 m² oraz B3 o powierzchni ca 151 m².

Standard
Premium

Poszczególne apartamenty składają się z minimum trzech sypialni, dwóch łazienek, pralni, garderób, kuchni, jadalni oraz salonu. Konstrukcja opiera się na żelbetowym szkielecie, z tradycyjną ceramiczną osłonową ścianą trójwarstwową– z elewacją z cegły licowej ręcznie formowanej oraz bloków kamiennych z piaskowca. Do tego dochodzi przestronna stolarka okienna drewniana mahoniowa, doświetlająca wnętrza. Zarówno apartamenty na parterze, jak i na pierwszym piętrze posiadają wysokość około 2,9 m. Na trzeciej kondygnacji zaprojektowano apartamenty w stylu mansardowym o wysokości do 4,0 m! Każdy apartament wyposażony będzie w zaawansowane technologicznie instalacje elektryczną i teletechniczną (TV-Sat, telefoniczna, videofonowa, komputerowa, alarmowa, itp.), jak również wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania z grzejnikami kanałowymi Jaga.

Wnętrza apartamentów zaprojektowano w trosce o komfort życia przyszłych mieszkańców – z jasno wydzieloną „częścią dzienną” z przestronnym salonem i jadalnią oraz „częścią nocną” z dużymi sypialniami, łazienkami i garderobami. Ich konstrukcja pozwala na pełne dostosowanie do potrzeb rodzinnych każdego klienta.

20

lat na rynku
deweloperskim

35

apartamentów o powierzchni
od 120 do 340m2

30

domów i rezydencji
o powierzchni od 240 do 730 m2

SEI Group
Lokalny Deweloper

Jesteśmy dumni, że od 1999 roku możemy inwestować na rynku lokalnym i budować nieruchomości z segmentu premium.

Współpracuj
z nami

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z SEI Group, zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailowo oraz w naszym biurze w Wilanowie.